pátek 2. listopadu 2018

První narozeniny jedné cácorky

Pekla jsem dort! Po dloooouhé době znovu. Jak mi to jenom chybělo. Takže jsem si pečení náležitě vychutnala. Tentokrát zase úplně podle sebe. Pekla jsem dort k příležitosti prvních narozenin své neteře Natálky. A mohla jsem si ho udělat podle sebe, což bylo na jednu stranu odvážné rozhodnutí jejích rodičů, na druhou stranu jsem tento úkol vzala zodpovědně. Vytvořila jsem dort sice podle svého ale tak, aby vystihoval tu naši malou.

Natálka je takový ďáblík s andělským úsměvem. Sice se nezdá, ale je to pořádný lump, když na to přijde. A tak jsem dort udělala takový trošku zběsilý, stejně jako je ona. Byl plný cukrlátek sladkých jako Natálka, ale takový organizovaně neorganizovaný, což mám fakt ráda a párkrát už jsem tento způsob použila.

Dort se mi fakt líbil, a prý byl i dobrý, ale to nemohu potvrdit, protože s snědl tak rychle, že na mě jaksi nezbyl ani kousek. Tak snad byl opravdu tak dobrý, jak mi všichni tvrdili. Každopádně, Natálka si nedala. Úplně ho bojkotovala. Ale to nevadí, možná příští rok...uvidíme. :) 


Žádné komentáře :

Okomentovat